Карпати 2007

olga_kulaj


olga_kulaj

Путешествия, вышивка лентами, мысли и чувства


Варшава 2018. Собачий парк Долінка Служевєцка
Карпати 2007
olga_kulaj
Служевєц - це річечка, а вірніше, потік.
Побачили ми на картах Гугл, що в трьох кілометрах від нас є невеличкий парк Долінка Служевєцка. І поїхав дідуля зі старшою внучкою на розвідку, а раптом турніка знайде :) (щось у Варшаві вони в дефіциті у відкритому доступі).
А виявилось, що це - собачий парк. Або як написано по-польськи "для забави з псамі".
Добре все обладнано.
1.
20180227_115955
Читати далі... (і 4 фото)Collapse )

promo olga_kulaj july 19, 2013 21:59 68
Buy for 10 tokens
Инструкция по организации самостоятельного путешествия. (наш опыт) Моя рідна мова – українська, і емоційну розповідь мені було б зручніше писати українською. А оскільки будь-яка писанина в блозі розрахована на читачів, то щоб моя аудиторія була більшою (можливо, мій досвід буде комусь…

Варшава 2018. Типу споттинга
Карпати 2007
olga_kulaj
1. Вгадайте, що роблять ці люди на морозі 8-9 градусів, ще й з вітром?
DSCN5421
Тиць сюди... (відповідь і 6 фото)Collapse )

Варшава 2018. Дитячий садок на прогулянці
Карпати 2007
olga_kulaj
1. В середу чоловік сфоткав. Зовсім крихітні малюки, десь по півтора-два рочки. На одну виховательку їх шестеро. Всі зв"язані червоною стрічечкою. Ми раніше бачили трохи старших, років по шість, (може, то школа) тих було в групі 12, і всі - у світловідбивних жилетах, хоч і день надворі.
20180221_111352кор

2. Ця картина так надихнула нашу Діану,...Читати далі... (і одне фото)Collapse )

Житуха біля аеропорту :). Варшава 2018
Карпати 2007
olga_kulaj
Думаєте, життя поруч з аеропортом ім. Шопена - це ужас-ужас? Особливо для таких, як я, які при шумі не засинають, навіть в поїзді не сплять?
Як виявилось, ні, принаймні взимку, коли вікна на ніч зачинено.
Та й взагалі, це ж не Схіпхол (Амстердам), де в середньому - один літак на хвилину, а за рік пасажирообіг близько 60 млн. пасажирів. А аеропорт Шопена, найбільший у Польщі, пропускає за рік близько 13 млн. пасажирів, в цьому році планує 15 млн.
Чому мені не "в напряг" його близькість? Відповідь - після фото.

1.Ось так з вікна ми спостерігаємо за зльотом і посадкою літаків. Спочатку над горизонтом з"являється маленька зірочка, потім вона більшає, повертає вліво, пролітає між дахами, на одному з яких зараз "сидить" місяць", далі ми бачимо вогники за деревами і рух по злітній смузі. На фото видно три літака, два - яскраво світяться, третій між ними, ледь помітний.
DSCN5376
Читати далі...Collapse )

Почти советская столовка в Варшаве
Карпати 2007
olga_kulaj
В субботу после посещения зоопарка, о котором будет отдельный фоторассказ, мы побывали в Mlechny bar "Rusalka" (Молочный бар "Русалка").  Я  и раньше читала, и от дочки слышала, что это возможность недорого и вполне нормально поесть.
Зашли и как будто попали в прошлое. Нет,  здесь - никакой советской атрибутики. Но аскетизм и ненавязчивость сервиса вспомнились. И при этом я могу рекомендовать эту сеть "молочных баров" бюджетным путешественникам. Поедите сытно, недорого, вкусно. "Вкусно" - не в понимании ресторанной еды, а в понимании домашней, даже сельской.
Ну, где вы в общепите найдете макароны с творогом и сахаром? Или гречку со шкварочками?  И чтобы эти макароны стоили 6 злотых, а гречка 3, 50? Или какао за 2 зл.? На сегодня курс 1 зл. =8,2 - 8,3 грн.

1. Вешалок для верхней одежды здесь нет...
DSCN5303
Read more...Collapse )

Варшава 2018. Папугарня Кармен
Карпати 2007
olga_kulaj
  Ага, так і називається "папугарня", бо там папуги. А скільки там позитиву і для дітей, і для дорослих, я навіть уявити не могла!  Сьогодні побувала там зі старшою внучкою, а молодшу дідуля катав в колясці по паркінгу (безкоштовному протягом 3 годин для відвідувачів папугарні).
  Думаю, що небагато з тих, хто відвідує Варшаву як турист, знає про такий цікавий об"єкт, тим більше, що знаходиться він не в центрі, а відносно недалеко від аеропорту Шопена.
Я ніколи не ходила в контактні зоопарки, тварин жаль, а тут папуги вільні самі вибирати: чи шугати над головами відвідувачів, чи сідати на плечі, на голову, на руки, чи клювати шнурок на моєму фотоапараті, чи цікавитися металевою блямбочкою на сумці, чи їсти...
1.
DSCN5092
Читати далі ( і 12 фото)...Collapse )

Варшава вечірня
Карпати 2007
olga_kulaj
Сталінська висотка (зараз - Палац культури і науки) в оточенні сучасних хмарочосів.
Дуже красива будівля, треба буде навколо неї пішки походити.
DSCN5026

А такою ми її побачили, коли вперше вийшли на варшавські вулиці:
Ще одне фотоCollapse )

Варшава 2018. Прогулка по району, где мы живем
Карпати 2007
olga_kulaj
Наконец-то  в пятницу  мы выбрались обследовать окрестности. А то в такую погоду с двумя малышками наш маршрут - только двор, детская площадка и ближайший супермаркет.
Муж по утрам бегает очень давно, не один десяток лет, и почти всегда находил маршрут к какому-нибудь стадиону или спортплощадке, где есть турник и т.п.

Но, похоже, что поляки не очень спортивная нация в сравнении с Западной Европой. Нелегко найти здесь во дворах спортивные снаряды. Наш большой закрытый двор, с прекрасным ландшафтным дизайном, с хорошими площадками для малышей, совершенно не приспособлен для физической активности жителей старше шести-семи лет. Нет даже плохонького турничка или брусьев. В соседних - так же, много газона и на нем - ничего.
Бегунов здесь утром встретить - большая редкость, это вам не Франция и не Испания. Может, поэтому продолжительность жизни поляков примерно посредине между Западной Европой и Украиной, причем, ближе к нам.
Но Леня все-таки нашел себе место, куда бегать, хоть без турников, но с природой.
Утром в пятницу он там увидел бобра. Тот, конечно, не стал ждать, пока его сфотографируют... А лебеди и утки там каждый день.Туда мы и прогулялись.

1. Следы бобровых трудов. Дальше видно, что спилили то, что на днях еще лежало, погрызенное этими симпатичными тружениками.
20180202_130507
Читать дальше... ( и 11 фото)Collapse )

Польща 2018. Утилізація сміття у Варшаві
Карпати 2007
olga_kulaj
  Моя екологічно відповідальна душа була дуже здивована тим, що тут не сортується сміття. Ми навіть в Україні, де це не дуже популярно, макулатуру не викидаємо, а здаємо на пункт вторсировини, вже років з тридцять, а може й більше. А для пластика вже кілька років в сусідньому дворі є контейнери.

Можливо, в Польщі сміття переробляється за тією технологією, яку пропонують Чернігову: щось там пресується і якось там потім використовується. А може, перебирається вже на звалищі?
1. Все, що бачите на цьому фото - єдиний закритий двір, всі фіртки з кодовими замками.
А оця дерев"яна альтанка біля під"їзду - вхід до сміттєкамери.
DSCN4945
Читати далі (і ще 3 фото)...Collapse )

Цікаво. Побачено у Варшаві
Карпати 2007
olga_kulaj
Як ви думаєте, як можна потрапити до квартири, заброньованої через airbnb,не зустрічаючись з її господарями?
В Західній Європі нашій дочці доводилось брати ключі і під килимком, і в поштовій скриньці.
А цього разу, у Варшаві, все дуже просто. Господар дав два коди. Перший - від дверей до під'їзду. Другий -від цієї коробочки, що висить біля дверей квартири, такого собі міні-сейфу. Там наші ключі і висіли.

?

Log in

No account? Create an account