Карпати 2007

olga_kulaj


olga_kulaj

Путешествия, вышивка лентами, мысли и чувства


"Несмотря на ее ангельский характер.."
Карпати 2007
olga_kulaj
Як швидко летять роки! Фразу з "За двома зайцями" згадала з приводу того, що 22 липня виповнюється 40 років від нашого з Леонідом одруження. Ще так чітко пам'ятається наше студентське весілля... Ми навіть не знаємо, як називається цей ювілей. Але хіба це має значення? Бо "Любити -це не дивитись один на одного, а дивитись разом, в одному напрямку." ( Екзюпері)
От і спробуємо в цей день знову піти в одному напрямку, в гори, наскільки моя спина дозволить.

А все-таки геніальним поетом був Висоцький. Бо хто ще міг так сказати і про кохання: " Я дышу – и, значит, я люблю! Я люблю – и, значит, я живу!", і про гори: "Внизу не встретишь, как ни тянись, за всю свою счастливую жизнь десятой доли таких красот и чудес."

Як туризм в Карпатах розвивається
Карпати 2007
olga_kulaj
Зрада-зрадонька: В Карпатах побудували дорогу.
Не полатали ямки, а саме збудували за новими технологіями. Ми цього разу поїхали не через Хмельницький чи Чернівці, а як порадили добрі люди, від Києва через Львів, далі через Бібрку, Бурштин, Галич, Івано-Франківськ, Яремче до Ворохти. Лише невелика ділянка, близько 30 км, за Івано-Франківськом (в напрямку Ворохти) з полатаними ямками, все інше - чудова дорога. На ділянці від І-Ф до Ворохти ще нема розмітки, але їдеш, як по Іспанії.
Ми зекономили 3 години в дорозі, хоч відстань більша, ніж їздили завжди, десь на 70 км. Зекономили й бензин, і сили.
А сьогодні ми по Ворохті походили (живемо в Татареві), побачили, як вона за останні три роки змінилась на краще... Розповіли дочці про побачене. Вона каже:"А пам'ятаєте, як ми там за Рахівським поїздом щовечора бігали, щоб хліба купити? Не пройшло й тридцяти років..."
Звичайно, балуваний турист, що був по закордонах, (такий, як ми) знайде в тутешньому сервісі купу недоліків, скаже, що Ворохта бруднувата і т.д.
Але ми їздимо в ці краї з 1990 року, не були тут в 2015 і 2016 роках, тому можемо порівнювати. Ми знаємо, що тут було. Зміни дуже суттєві.
А приїхали ми сюди, щоб в улюблених місцях відсвяткувати день народження чоловіка (сьогодні, не кругла дата) і ще одне свято післязавтра (кругла дата) .

"Какой отличный инструмент, как здорово блестит!"
Карпати 2007
olga_kulaj
Згадались слова з пісні "Мы купили пианино", бо в нашому під"їзді ліфт замінили. Такий красивий, біла обшивка, кнопочки і підсвітка такі крутяцькі...  Разок і я проїхалась, ще в четвер. Але...
Четвертий день ходимо пішки  на всі свої поверхи (аж до 9-го).

Ох, як же ж хочеться туди!
Карпати 2007
olga_kulaj
СвидовецьЗ днем народження!
Карпати 2007
olga_kulaj
Сьогодні в цей світ прийшла нова людина, дівчинка, подвоївши наше з чоловіком звання бабулі і дідулі (так нас називає старша внучка, якій зараз 2 роки і 3 міс.).
Нехай росте здоровою, розумною і щасливою, на радість батькам, сестричці і всім рідним! Нехай цей світ буде до неї добрим!
Мамі - скорішого одужання! А обом батькам - здоров"я, терпіння і натхнення у вихованні донечок!

Коротка поїздка в Луцьк
Карпати 2007
olga_kulaj
Це була не розважальна подорож, а поїздка з особистих причин. І все ж, будь-яка поїздка залишає якісь нові враження.
Ніч в поїзді, потім  день, 8 червня, в Луцьку, і ще ніч в поїзді назад.


1. Почну з кінця. Вечір, залізничний вокзал Луцька, збираюся їхати додому. Цей гостинний волинянин з квітами і табличкою "Луцьк" зустрічає і проводжає пасажирів. Скульптура невеличка, менше метра, стоїть на парапеті, але дуже гарно вписується в пейзаж.2. А почалась подорож поїздом Київ-Ковель з негативних вражень. Шість років я не їздила в поїздах. І нічого не змінилось на краще.
Читати далі ( 6 фото)...Collapse )

З Днем донора!
Карпати 2007
olga_kulaj
Вітаю всіх, хто не шкодує своєї крові для порятунку людей! Завдяки п"ятнадцятьом з вас я досі живу, радію життю і навіть в гори ходжу.
 Здоров"я і радості життя вам всім на довгі літа! Щира подяка всім донорам!P7244375

Їхати з візою чи без?
Карпати 2007
olga_kulaj
Фото з візового центра Іспанії

Мій висновок:
Читати далі...Collapse )

От така прикрість... Вот такая досада...
Карпати 2007
olga_kulaj
Мій блог помер (впав в кому).
За чотири роки написано 548 постів, більшість з яких  - у формі фотозвітів про подорожі. Ці пости проілюстровані більше, ніж дев'ятьма тисячами фото, що зберігаються в в двохстах альбомах на фотохостингу Яндекс-фотки, з 16 травня забороненому в Україні.
Доступними для всіх лишаються пости про нашу подорож в 2013 році під тегом «Бродилки по Французским Альпам», деякі – про Карпати, і про мою вишивку стрічками.
Все інше, написане до 16 травня 2017 р., без фото.
Повноцінно переглядати мій журнал можуть:
а) ті, хто вміє обходити блокування;
б) в кого дуже старий браузер, наприклад, Опера і давно не оновлювався ( в мене так в планшеті, в комп'ютері не бачу);
в) ті, хто живе за межами України.
А оскільки кожен писака хоче, щоб його читали, а у випадку тревел-блога ще й дуже цінує коментарі досвідчених мандрівників, повернусь до того, що більшість постів про подорожі буду писати російською, щоб якщо вже українцям блог недоступний, то нехай би повернулись старі френди з Чехії, Ізраїлю, Данії, Німеччини,США, Фінляндії, Росії…
Так, так, в Росії теж є адекватні люди, і я ціную їхню думку.
На якому фотохостингу буду розміщувати свої нові фото – ще не вирішила, підказують добрі люди різні варіанти, але поки що зручнішого, ніж Яндекс-фотки, не знайшла. На ньому розміщувати не можу. Є в мене ще один, за який я навіть трошки плачу, як резервний, іноді буду використовувати, але чомусь якість фото звідти гірша.
Так що, залишається сподіватись на закінчення війни і на перемогу здорового глузду

На фото - Валенсія, Місто мистецтв і наук. ( це з того резервного фотохостинга)

Читать по-русски:
Читать по-русски:Collapse )

Велодень в Чернігові
Карпати 2007
olga_kulaj
Вчора й сьогодні Чернігів фестивалив. Ніякої конкретної назви цього дійства не було. Програма на сайті міської ради чималенька, щось там і про відкриття туристичного сезону (я так розумію, що кілька тижнів тому його недогуляли), і "у форматі "театр просто неба" відбудеться театральний фестиваль «Під маскою легенд»", і ще багато радостей для дітей і дорослих.
Вчора я просто пробігала повз Красну площу, побачила, як діти "тащаться" від солом"яного лабіринту.
Відео, 22 сек.


Посилання на YouTube


А сьогодні - велодень. Вже 9-й рік він проводиться.
Читати далі ... (2 веселих відео з велодня)Collapse )

?

Log in

No account? Create an account